środa, 17 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Dzień otwarty Dealera Deutz-Fahr

spot_img

DZIEŃ OTWARTY DEALERA DEUTZ-FAHR – kluczowe elementy:

  • termin: 2 czerwca 2019
  • organizatorzy: Dealerzy DEUTZ-FAHR
  • zasięg: 29 punktów dealerskich na terenie całej Polska
  • cele: prezentacja nowości w ofercie, rodzinny piknik, nieformalne spotkania

DEUTZ-FAHR już po raz trzeci zaprasza na Dzień Otwarty Dealera, który odbędzie się 2 czerwca 2019, w godz. 10:00 – 14:00 na terenie całej Polski.

Wzorem ubiegłych lat Dealerzy DEUTZ-FAHR w atmosferze rodzinnego pikniku zaprezentują nowości oferty ciągników i kombajnów,  przedstawią specjalne promocje, bogaty wachlarz finansowań oraz usług wspierających klientów.

Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z wyjątkowych okazji, które będą obowiązywała tylko i wyłącznie w Dniu Otwartym, a których wymiar będzie można poznać tylko osobiście w siedzibie Dealerów biorących udział w akcji.

Niezmiennym celem przyświecającym organizacji Dnia Otwartego Dealera DEUTZ-FAHR jest stworzenie swobodnej atmosfery dobrej zabawy dla całych rodzin, aby w tym szczególnym dniu zapomnieć o trudach pracy i po prostu dobrze się bawić. W tym też celu dla małych uczestników wydarzenia przygotowane będą gry i konkursy oraz dedykowane miejsca zabaw.

DEUTZ-FAHR zaprasza!

 

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników