środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

Będzie luka w opadach, ale dosyć krótka [POGODA]

spot_img

Po dzisiejszym upalnym dniu, nocy która będzie miejscami tropikalna- nie będzie mniej niż 20 stopni w najchłodniejszej porze doby nadciągnie kolejny upalny dzień, ale już tylko na południu i zachodzie kraju.

 

Jutro już można z dozą pewności stwierdzić, że szanse na opady na północy, wschodzie i w centrum kraju maleją niemal do zera. Osobiście kosiłbym łąki, jeżeli takie macie ponieważ sucha pogoda utrzyma się tu do około wtorku- na północy może dzień dłużej. Kolejno ponownie na mapie najprawdopodobniej będę rysował możliwość opadów.

 

Na południu i zachodzie jutro jeszcze burzowo- tutaj luka w opadach będzie dość krótka- może to być połowa niedzieli i poniedziałek. Czyli mimo wszystko warto skosić w sobotę, w niedzielę już obeschnie, w poniedziałek przerzucić i po południu zbierać. Myślę, że do wtorku południa będzie czas na takie prace, ale to zweryfikują kolejne dni prognoz pogody.

Łukasz Sieligowski 

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników