czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img

4 grudnia I Programowa Konwencja AGRO-Unii!

spot_img

W sobotę, 4 grudnia 2021 roku, w znanym Klubie-Teatrze Palladium w Warszawie odbędzie się I Konwencja Programowa Ogólnopolskiego Ruchu Rolników AGRO-Unia, która od pewnego czasu nie ukrywa swoich dążeń do przekształcenia się w polityczne ugrupowanie. 

Dla wszystkich zainteresowanych

– Jako pierwsi organizujemy konwencję programową otwartą dla wszystkich rolników i osób zainteresowanych naszą działalnością – mówi Michał Kołodziejczak Lider AGRO-Unii. – Nie będziemy nikogo selekcjonować, czy odsiewać, jak to się dzieje podczas innych programowych konwencji. Żebydo nas dołączyć wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej agrounia.pl, zakładka „konwencja”. Chodzi o to byśmy spotkali się tutaj, w Warszawie, w miejscu, w którym zapadają decyzje. Chodzi też o to, by spotkali się z sobą rolnicy, sąsiedzi. Rzecz w tym by się poznawać i nawiązywać kontakty. Przekazujemy też rządzącym kolejny czytelny sygnał, że nie zwalniamy tępa, że AGRO-Unia będzie nadal patrzeć władzy na ręce.

Prezentacja programowych założeń

Michał Kołodziejczak podkreśla, że bardzo ważnym punktem programu I Konwencji Programowej AGRO-Unii będzie prezentacja jej założeń programowych, koncepcji oraz pomysłów dotyczących rozwiązywania wielu palących rolniczych problemów. Szczególnie tych, które poruszano podczas licznych akcji protestacyjnych AGRO-Unii. 

Jak zapewnia Michał Kołodziejczak bliższe szczegóły dotyczące programu organizacyjnego I Konwencji Programowej będą sukcesywnie przekazywane. Organizatorzy Konwencji przewidują przyjazd zorganizowanych grup i indywidualnych rolników do Warszawy. 

Źródło i foto: profil AGRO-Unii na FB

Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x