sobota, 13 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

20. Dni Otwarte JOSKIN

spot_img

Koronawirusowe zamieszanie nie ominęło niestety branży rolniczej, dlatego firma JOSKIN, chcąc pozostać wierna tradycji, tegoroczne Dni Otwarte „Pro Days JOSKIN” odbędą się w pełni wirtualnie. Trzeba przynać, że większość targów i pokazów została odwołana lub odbywa się w mocno ograniczonym zakresie.

Od 19 lat, w styczniu bramy fabryki Grupy JOSKIN w Soumagne odwiedza ponad 10 tys. pasjonatów maszyn rolniczych. Jest to dla nich wyjątkowa okazja, żeby obejrzeć wystawione maszyny, poznać kulisy ich produkcji, skorzystać z okazyjnych ofert w sektorze outlet, porozmawiać bezpośrednio z pracownikami firmy czy przejść się między półkami firmowego sklepu, by wyjechać z kilkoma pamiątkami z tej wizyty. W tym roku, zważając na ograniczenia i troskę o zdrowie pracowników i zwiedzających, wydarzenie w całości odbędzie się w Internecie. Jak nie ma edycji numer «20», to będzie edycja «2.0»!

Wizyta w wirtualnym salonie

W tym roku miejscem spotkania nie będzie siedziba firmy w Soumagne ale strona www.joskin.com. Strona przeszła spore zmiany, których celem było usprawnienie jej działania a także ułatwienie w obsłudze dla użytkowników. Nowa wersja, bogata w ilustracje i szczegółowe objaśnienia, dostarcza jasnych odpowiedzi na pytania odwiedzających, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Każdy z odwiedzających uzyska odpowiedź na wszelkie pytania, zadawane podczas zakupu nowej maszyny. Sprzętu nie można zobaczyć i dotknąć w rzeczywistości, ale na stronie znajduje się zupełnie nowy wirtualny salon o powierzchni ponad 14 000 m², a odwiedziny w nim wciągną każdego na 100%. Nie wychodząc z domu, bez narażania zdrowia, zwiedzający będą mogli spacerować po salach wystawowych firm JOSKIN i DistriTECH i szczegółowo analizować maszyny, tak jakby tam byli! Aby sprostać wszelkim oczekiwaniom, outlet i sklep JOSKIN zostały oczywiście zintegrowane z nowym narzędziem.

Podejrzyj jak powstają maszyny JOSKIN

To jednak nie wszystko. Jako uzupełnienie nowego doświadczenia, dostępne będą również filmiki przedstawiające wszystkie usługi oferowane przed i po sprzedaży, a także poszczególne zakłady produkcyjne firmy JOSKIN (Belgia, Francja i Polska). Wirtualnie dni otwarte, przygotowane w duchu tradycyjnych Pro Days, pozwolą odwiedzającym zanurzyć się w realiach firmy JOSKIN i dowiedzieć się więcej o kulisach produkcji jej sprzętu. Jest też wyjątkowa okazja do poznania ocynkowni znajdującej się w polskim zakładzie firmy! Cała oferta cyfrowa będzie dostępna od 23 grudnia br. Dzięki nowej formule, JOSKIN ma nadzieję, że otworzy swoje podwoje szerzej niż kiedykolwiek i dla jak największej liczby osób, bez ograniczeń dotyczących dat, godzin otwarcia i konieczności dojazdu. A czy to nie jest główny cel dni Pro Days?

Każda z maszyn prezentowanych w wirtualnym Salonie jest szczegółowo opisana.
Firmowe gadżety można zakupić również na stronie www.
Przy okazji można bliżej przyjrzeć się produkcji maszyn.
Adam Płachta
Adam Płachta
Absolwent Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Wolborzu oraz Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW. Techniką rolniczą interesuje się od najmłodszych lat na rodzinnym gospodarstwie.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x