czwartek, 4 marca, 2021

20. Dni Otwarte JOSKIN

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Koronawirusowe zamieszanie nie ominęło niestety branży rolniczej, dlatego firma JOSKIN, chcąc pozostać wierna tradycji, tegoroczne Dni Otwarte „Pro Days JOSKIN” odbędą się w pełni wirtualnie. Trzeba przynać, że większość targów i pokazów została odwołana lub odbywa się w mocno ograniczonym zakresie.

Od 19 lat, w styczniu bramy fabryki Grupy JOSKIN w Soumagne odwiedza ponad 10 tys. pasjonatów maszyn rolniczych. Jest to dla nich wyjątkowa okazja, żeby obejrzeć wystawione maszyny, poznać kulisy ich produkcji, skorzystać z okazyjnych ofert w sektorze outlet, porozmawiać bezpośrednio z pracownikami firmy czy przejść się między półkami firmowego sklepu, by wyjechać z kilkoma pamiątkami z tej wizyty. W tym roku, zważając na ograniczenia i troskę o zdrowie pracowników i zwiedzających, wydarzenie w całości odbędzie się w Internecie. Jak nie ma edycji numer «20», to będzie edycja «2.0»!

Wizyta w wirtualnym salonie

W tym roku miejscem spotkania nie będzie siedziba firmy w Soumagne ale strona www.joskin.com. Strona przeszła spore zmiany, których celem było usprawnienie jej działania a także ułatwienie w obsłudze dla użytkowników. Nowa wersja, bogata w ilustracje i szczegółowe objaśnienia, dostarcza jasnych odpowiedzi na pytania odwiedzających, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Każdy z odwiedzających uzyska odpowiedź na wszelkie pytania, zadawane podczas zakupu nowej maszyny. Sprzętu nie można zobaczyć i dotknąć w rzeczywistości, ale na stronie znajduje się zupełnie nowy wirtualny salon o powierzchni ponad 14 000 m², a odwiedziny w nim wciągną każdego na 100%. Nie wychodząc z domu, bez narażania zdrowia, zwiedzający będą mogli spacerować po salach wystawowych firm JOSKIN i DistriTECH i szczegółowo analizować maszyny, tak jakby tam byli! Aby sprostać wszelkim oczekiwaniom, outlet i sklep JOSKIN zostały oczywiście zintegrowane z nowym narzędziem.

Podejrzyj jak powstają maszyny JOSKIN

To jednak nie wszystko. Jako uzupełnienie nowego doświadczenia, dostępne będą również filmiki przedstawiające wszystkie usługi oferowane przed i po sprzedaży, a także poszczególne zakłady produkcyjne firmy JOSKIN (Belgia, Francja i Polska). Wirtualnie dni otwarte, przygotowane w duchu tradycyjnych Pro Days, pozwolą odwiedzającym zanurzyć się w realiach firmy JOSKIN i dowiedzieć się więcej o kulisach produkcji jej sprzętu. Jest też wyjątkowa okazja do poznania ocynkowni znajdującej się w polskim zakładzie firmy! Cała oferta cyfrowa będzie dostępna od 23 grudnia br. Dzięki nowej formule, JOSKIN ma nadzieję, że otworzy swoje podwoje szerzej niż kiedykolwiek i dla jak największej liczby osób, bez ograniczeń dotyczących dat, godzin otwarcia i konieczności dojazdu. A czy to nie jest główny cel dni Pro Days?

Każda z maszyn prezentowanych w wirtualnym Salonie jest szczegółowo opisana.
Firmowe gadżety można zakupić również na stronie www.
Przy okazji można bliżej przyjrzeć się produkcji maszyn.
-REKLAMA-
Adam Płachta
Adam Płachta
Absolwent Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Wolborzu oraz Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW. Techniką rolniczą interesuje się od najmłodszych lat na rodzinnym gospodarstwie.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Komisarz Wojciechowski o Nowym Zielonym Ładzie

- To co się teraz dzieje w Polsce i w Europie przypomina tak zwany australijski wyścig, czyli taki w którym zawodnicy wchodzą w kolejne okrążenia...

Termiczna zima opanuje cały kraj [POGODA]

W nocy na froncie chłodnym od Wrocławia po Opole, Kraków, Rzeszów pojawią się opady deszczu, które o północy w górach przejdą w opady śniegu....

De Heus wykupił Golpasz

Z początkiem marca br. zaszła duża strukturalna zmiana na rynku produkcji i sprzedaży pasz. Stało się tak za sprawą zakupu całościowego pakietu udziałów firmy Golpasz...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,430SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły