środa, 24 lipca, 2024
spot_img

Zmiana w kierownictwie SESVanderHave. Lilian Escalon zostaje nową prezes zarządu

spot_img

SESVanderHave ogłosiło, że Rob van Tetering ustępuje ze stanowiska, a jego następczynią jako CEO zostaje Lilian Escalon, co oznacza nowy rozdział w historii firmy. Rob van Tetering, który od 2008 roku był kluczową postacią w sukcesie SESVanderHave, znacząco przyczynił się do rozwoju działalności związanej z hodowlą buraków cukrowych po fuzji SES i VanderHave. Zarząd wyraża głęboką wdzięczność Robowi za jego długotrwałe zaangażowanie i cenny wkład w rozwój firmy.

Rob pozostanie w firmie jako starszy doradca oraz członek zespołu zarządzającego do 1 lipca 2025 roku, co ma na celu zapewnienie płynności przejścia i ciągłości biznesowej, przynosząc korzyści zarówno firmie, jak i jego następcy.

Od dzisiaj Lilian Escalon obejmuje stanowisko dyrektora generalnego SESVanderHave. Lilian wnosi bogate doświadczenie z branży nasiennej i hodowlanej, zdobyte podczas 14 lat pracy w HZPC, liderze rynku hodowli ziemniaków. Pochodzi z Francji, gdzie uzyskała tytuł magistra w dziedzinie hodowli roślin i technologii nasiennej w Angers. Jej umiejętności operacyjne i strategiczne sprawiają, że jest dynamiczną liderką, gotową do dalszego rozwijania działalności firmy.

„Cieszę się, że mogę dołączyć do tak wspaniałej firmy, która skupia się na innowacjach w przemyśle buraka cukrowego na całym świecie. Z niecierpliwością czekam na poprowadzenie SESVanderHave w tym nowym, ekscytującym rozdziale i osiągnięcie dalszych sukcesów dla naszych klientów i partnerów” – powiedziała nowa dyrektor generalna, Lilian Escalon.

Źródło: informacja prasowa

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x