czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img

„Ziemniaki pod lupą Syngenta. Zadbaj o jakość już na polu”

spot_img

Już w czwartek 27 maja o godzinie 20:00 Syngenta zaprasza wszystkich producentów ziemniaków na wyjątkowy webinar „Ziemniaki pod lupą Syngenta. Zadbaj o jakość już na polu”. Spotkanie poprowadzą ekcperci Syngenty: dr hab. Katarzyna Rębarz oraz Przemysław Urbaniak.

W czasie relacji prowadzący pod lupę wezmą najważniejsze zagadnienia związane ze skuteczną ochroną fungicydową i herbicydową w uprawie ziemniaków. Zaprezentują również najlepsze środki ochrony roślin i ich kombinacje, aktualne trendy w ochronie czy wyniki doświadczeń krajowych i europejskich. Tradycyjnie nie może zabraknąć dużej dawki wiedzy teoretycznej, która przełożona na zalecenia praktyczne, pozwoli hodowcom osiągać najwyższą jakość i wysokość plonów produkowanych ziemniaków.

Kim są eksperci Syngenty? Dr hab. Katarzyna Rębarz już od ponad siedmiu lat związana jest z działem technicznym firmy Syngenta, którym obecnie z powodzeniem zarządza. Ukończyła oraz prowadziła badania naukowe na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Drugi z prelegentów to Przemysław Urbaniak, doświadczony pracownik działu technicznego firmy, odpowiedzialny za to, żeby każde zadane pytanie w ochronie rzepaku, buraków cukrowych i ziemniaków zawsze znalazło odpowiedź. Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu na kierunku Rolnictwo o specjalizacji Ochrona roślin.

Webinar „Ziemniaki pod lupą Syngenta. Zadbaj o jakość już na polu” oraz późniejsze nagranie będą dostępne na kanałach społecznościowych firmy: FacebookYouTube oraz www.syngenta.pl/eziemniak

Podczas spotkania będzie także możliwość zadawania pytań ekspertom firmy za pomocą czatu na platformie YouTube.

Źródło: informacja prasowa

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x