sobota, 20 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Zetor na Międzynarodowych Targach Země Živitelka

spot_img

Marka Zetor gości w Czeskich Budziejowicach na Międzynarodowych Targach Země Živitelka już po raz 45. W dniach od 23.08 do 28.08 na zwiedzających czekają wszystkie sześć modeli ciągników rodem z Brna.

Największym zainteresowaniem podczas wystawy cieszy się przedstawiciel zmodernizowanej serii Crystal HD o mocy maksymalnej 171 KM. Oprócz tego w pawilonie Z wystawiono Zetory: Utilix, Hortus, Major z nowym designem, Proxima oraz Forterra.

2018-ty rok oznacza dla spółki Zetor okres modernizacji modeli i wprowadzania nowych wyrobów na rynek. Od wiosny oferujemy maszyny o mocy od 40 do 70 koni mechanicznych – Utilix oraz Hortus. W lipcu seryjna produkcja Major została wdrożona w nowym designie. W ciągu roku wdrożono modele ciągników Proxima oraz Forterra, które posiadają szczególne cechy bezpieczeństwa, takie jak układy hamulcowe itp. Wszystko było zaplanowane na jesień, kiedy zamierzaliśmy wprowadzić na rynek nowy Zetor Crystal HD. Cieszę się, że maszyna zostanie zaprezentowana profesjonalistom i udostępniona publicznie na rynku krajowym w ramach targów Zemi Živitelce. Jestem przekonany, że najmocniejszy ciągnik w portfelu zadowoli klientów nawiązując na 50-letnią historię tego modelu –mówi Marián Lipovský, dyrektor wykonawczy Zetor Tractors a.s.

W zmodernizowanym Crystalu znajdziemy sprawdzony 6-cylindrowy silnik Deutz o pojemności skokowej 6,1 l i spełniający normy emisji Stage IV. Jest to obecnie najsilniejszy ciągnik w gamie Zetora. Ponadto ciągnik posiada skrzynię biegów Zetor Eco 40 o przełożeniach 30/30. W najbardziej powszechnym zakresie prędkości roboczych 4-12 km/h ciągnik posiada 13 przełożeń. Tylny TUZ umożliwia podnoszenie maksymalnie 8,5 t. Zadbano również o szereg funkcji wspomagających komfort pracy operatora.

 

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x