poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Dealer Roku Claas 2018

spot_img

Firma Claas na podstawie badania zadowolenia klientów przyznaje co roku tytuł Dealera Roku Claas. Badania przeprowadzane są telefonicznie, wśród ponad 1200 klientów, którzy zakupili maszynę marki Claas w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Podczas sondy badane są poziomy zadowolenia w różnych aspektach współpracy – doradztwo przy sprzedaży, usługi serwisowe oraz zaopatrzenie w części zamienne. Jednocześnie padają pytania o zadowolenie z maszyn marki Claas – a to wszystko w skali od 1 do 5.

Trójka liderów

Tegoroczni laureaci tytułu Dealer Roku Claas otrzymali swoje wyróżnienia w siedzibie Claas w Niepruszewie. Najwyższe wyniki w badaniach, zawierające się w przedziale od 4,1 do 4,7, uzyskali:

  1. Agrimasz sp z o.o.
  2. PHZ Kalchem sp. z o.o.
  3. Świerkot sp. z o.o.

W imieniu wyróżnionych firm nagrody z rąk Zarządu Claas Polska odebrali: Jarosław Kogut – Prezes Zarządu Agrimasz sp. z o.o.; Waldemar Kalisz – Prezes Zarządu PHZ Kalchem sp. z o.o., Grzegorz Świerkot – Prezes Zarządu Świerkot sp. z o.o.

Od lewej: Christian Haake, Członek Zarządu ds. finansów; Krystian Jarzembowski, Dyrektor Handlowy CLAAS; Waldemar Kalisz, Prezes Zarządu PHZ Kalchem sp. z o.o.; Piotr Strzelecki, Członek Zarządu ds. sprzedaży; Jarosław Kogut, Prezes Zarządu Agrimasz sp. z o.o.; Sławomir Lewczyk, Kierownik Rozwoju Sieci Dealerskiej; Grzegorz Świerkot, Prezes Zarządu Świerkot sp. z o.o.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x