czwartek, 18 lipca, 2024
spot_img

20-latek nie zapanował nad pojazdem pełnym buraków cukrowych. Dostał mandat na 2 tysiące złotych

spot_img

Mandat w wysokości 2 tys. zł został nałożony na kierowcę ciężarówki za spowodowanie zdarzenia drogowego. 20-latek nie zapanował nad pojazdem wskutek czego ciężarówka wraz z naczepą pełną buraków cukrowych rozsypała się po poboczu.

20-latek nie zapanował nad pojazdem pełnym buraków cukrowych. Dostał mandat na 2 tysiące złotych
zdj: KPP Nakło nad Notecią

Przewożone buraki cukrowe wysypały się na pobocze

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (12.11.22) w Wąsoszu. Zgłoszenie o tym, że w przewróciła się ciężarówka scania, a przewożony ładunek rozsypał się na pobocze, wpłynęło do dyżurnego szubińskiego komisariatu w sobotę krótko po godzinie 13. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali skierowani na miejsce dzielnicowi. 

“Jak wynika z ich wstępnych ustaleń, kierowca scanii na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem doprowadzając do jego wywrócenia, a przewożony ładunek wysypał się na pobocze. Na szczęście w czasie, kiedy doszło do zdarzenia, w rejonie drogi nie znajdowały się inne osoby, bo następstwa zdarzenia mogłyby mieć tragiczne skutki.” – przekazała KPP w Nakle pod Notecią

20-letni kierowca scanii nie odniósł obrażeń, a podróżująca z nim pasażerka została przetransportowana do szpitala na badania.  Mieszkaniec gminy Kcynia za spowodowanie zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 2 tysięcy złotych.

źródło: KPP Nakło nad Notecią

Napisz komentarz

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x