czwartek, 25 lipca, 2024
spot_img

Wydajne chłodzenie samą wodą? Poznaj serię Rex Ecocooler

spot_img

W dzisiejszych czasach, gdy świadomość ekologiczna staje się coraz ważniejsza, innowacyjne firmy stale poszukują sposobów na zmniejszenie swojego wpływu na środowisko naturalne. W odpowiedzi na te potrzeby, Rex Nordic wprowadza na rynek swoją najnowszą serię produktów – Rex Ecocoolers. To mobilne klimatyzatory, które łączą w sobie wydajność chłodzenia z dbałością o środowisko.

Najnowsza seria Rex Ecocooler. Mobilne chłodnice wyparne chłodzące wodą!

Dzięki swojej nowej serii produktów, Rex Nordic potwierdza swoją pozycję jako pioniera zrównoważonego rozwoju w dziedzinie rozwiązań chłodzenia powietrzem. Rex Ecocooler wykorzystuje technologię chłodzenia opartą na odparowaniu wody, co nie tylko jest efektywnym, ale również ekologicznym sposobem na schładzanie powietrza, eliminując potrzebę użycia czynników chłodniczych na bazie freonu.

Urządzenia przeznaczone są specjalnie do chłodzenia dużych powierzchni, takich jak hale przemysłowe, magazyny czy przestrzenie użyteczności publicznej, gdzie zastosowanie tradycyjnych klimatyzatorów jest nieefektywne i nieekonomiczne. 

Rex Ecocooler: Innowacyjne, proste w obsłudze i bezpieczne rozwiązanie chłodzenia

W ofercie znajdują się trzy modele: REX14000, REX25000 i REX48000, które różnią się między sobą mocą oraz obszarem zastosowania. Urządzenia są proste w obsłudze, zgodnie z zasadą „plug and play” i nie wymagają stałego montażu, dzięki czemu można je łatwo przesunąć w razie potrzeby. 

Rex Ecocooler posiada zintegrowaną lampę sterylizacyjną UVC, która skutecznie zabija bakterie i wirusy podczas przepływu wody przez urządzenie, zapewniając w ten sposób dodatkowe bezpieczeństwo użytkownikom. Ponadto urządzenia są bardzo ciche, a ich zużycie energii stanowi zaledwie ułamek zużycia tradycyjnych klimatyzatorów, co czyni je opłacalną opcją również w dłuższej perspektywie. 

Rex Nordic oferuje trzyletnią gwarancję na wszystkie chłodnice Rex Ecocooler. Podobnie jak Rex Nordic, wszystkie części zamienne do produktów można znaleźć bezpośrednio na półce. Sieć serwisowa obsługuje także całą Europę. 

REX14000

REX14000 został zaprojektowany z myślą o mniejszych przestrzeniach i oferuje wydajne i szybkie rozwiązanie chłodzące przy niższym zużyciu energii. Jest to doskonały wybór na przykład dla małych warsztatów lub powierzchni handlowych, gdzie przestrzeń jest ograniczona, ale potrzebne jest wydajne chłodzenie powietrzem. 

 • Przepływ powietrza: 14 000 m³/h
 • Moc: 510 W
 • Waga: 40 kg
 • Wymiary: 1300 x 740 x 500 mm

REX25000

REX25000 jest bardziej wszechstronny i odpowiedni do średniej wielkości pomieszczeń, oferując większą wydajność chłodzenia. Jest to idealne rozwiązanie dla większych pomieszczeń sklepowych lub lekkich środowisk przemysłowych, gdzie wymagane jest silniejsze chłodzenie powietrzem. 

 • Przepływ powietrza: 25 000 m³/h
 • Moc: 850 W
 • Waga: 100 kg
 • Wymiary: 1720 x 1320 x 690 mm

REX48000

REX48000 jest specjalnie przeznaczony do dużych przestrzeni, takich jak magazyny i duże gospodarstwa rolne. Zapewnia maksymalną moc chłodzenia dużych obszarów i jest zaprojektowany tak, aby wytrzymywał ciągłe użytkowanie w wymagających warunkach, dzięki czemu idealnie nadaje się do chłodzenia powietrzem dużych przestrzeni. 

 • Przepływ powietrza: 48 000 m³/h
 • Moc: 1100 W
 • Waga: 185 kg
 • Wymiary: 2200 x 1800 x 880 mm
Maria Chmal
Maria Chmal
Maria Chmal jest absolwentką ogrodnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym, specjalizującą się w content marketingu. Z pasją popularyzuje wiedzę na temat rolnictwa ekologicznego, ekonomii rynków oraz innowacji w produkcji żywności. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu narzędzi marketingowych, skutecznie zwiększa świadomość społeczną na temat znaczenia rolnictwa. Jej misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie zrównoważonego rolnictwa oraz wspieranie inicjatyw na rzecz zdrowego i ekologicznego stylu życia.

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
2 miesięcy temu

Rewelacja, czytałem o tym rozwiązaniu stronie http://www.rexnordic.com

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x