środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

Wiosenne Targi AGROMARSZ już w ten weekend! Co przygotowali organizatorzy w tym roku?

spot_img

Już niedługo, bo 14 kwietnia, miłośnicy rolnictwa oraz ogrodnictwa będą mieli okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń na mapie targowej – Wiosennych Targach Rolno-Ogrodniczych AGROMARSZ. Tegoroczna edycja, zorganizowana przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, zapowiada się wyjątkowo interesująco i obfitować będzie w atrakcje dla każdego. A co najlepsze – wstęp jest bezpłatny!

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i porad specjalistów!

Wiosenne Targi AGROMASZ, które odbędą się w malowniczym Marszewie koło Pleszewa, to nie tylko doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w rolnictwie i ogrodnictwie, ale także świetna okazja do wymiany doświadczeń oraz zdobycia cennych informacji od specjalistów. Jak co roku, organizatorzy przygotowali szeroką gamę wydarzeń, które zachęcają do udziału nie tylko profesjonalistów, ale także wszystkich pasjonatów zieleni.

Jak podkreśla Maciej Szłykowicz, I Zastępca Dyrektora Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, targi w Marszewie to nie tylko okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami branży, ale również doskonała możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji i porad specjalistów. Dla wielu osób, zwłaszcza dla rolników, jest to niezastąpiona okazja do zdobycia nowej wiedzy i poszerzenia horyzontów zawodowych.

Atrakcje dla miłośników ogrodów i rękodzieła

Chociaż tematyka targów skupia się głównie wokół rolnictwa, organizatorzy nie zapomnieli o miłośnikach ogrodów. Tradycyjny kiermasz ogrodniczy, który od lat cieszy się dużą popularnością, ponownie zagości na terenie targów, oferując bogaty wybór sadzonek i roślin, które umilą każdy ogród czy balkon.

Nie zabraknie również atrakcji dla fanów rękodzieła. Pokazy tematyczne, poświęcone tradycji oraz nowoczesnym trendom w dziedzinie rękodzieła, będą doskonałą okazją do zapoznania się z różnorodnością tego rzemiosła oraz do zdobycia inspiracji dla własnych projektów.

Bogata oferta wystawców sprzętu rolniczego

Program targów obejmuje także Dzień Otwarty w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie, co stanowi dodatkową atrakcję dla zwiedzających. To doskonała okazja, aby bliżej poznać lokalne placówki edukacyjne i dowiedzieć się więcej o ofercie kształcenia w dziedzinie rolnictwa.

Nie można również pominąć bogatej oferty wystawców, którzy zaprezentują nowoczesny sprzęt rolniczy, innowacyjne środki produkcji oraz materiały budowlane i urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii. To niezwykle ważne, aby być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, które mogą znacząco usprawnić i ułatwić pracę w rolnictwie.

Program targów w Marszewie: 

9.00 – Rozpoczęcie targów 

11.00 – 12.00 – Uroczyste otwarcie, przywitanie uczestników i wystąpienia zaproszonych gości – plac otwarcia, główny teren targów.

12.00 – 12.30 – Koncert zespołu „Happy Marszew Band” z ZS CKR w Marszewie – plac otwarcia, główny teren targów.

13.00 – 14.30 – Pokazy tematyczne „Rękodzielnictwo – tradycja, relaks, dodatkowy dochód”  – hala namiotowa, główny teren targów.

9.00 – 16.00 – Prezentacja oferty nowoczesnych środków do produkcji, ciągników i sprzętu rolniczego, materiałów budowlanych oraz urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii.

9.00 – 16.00 – Kiermasz ogrodniczy.

16.00 – Zakończenie targów

Miejsce: Marszew, koło Pleszewa (siedziba Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego numer 7; Marszew 25, 63-300 Pleszew)

Wydarzenia towarzyszące targom:

9.00–16.00 – Dzień Otwarty w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie (obiekty szkoły)

Parking dla zwiedzających: pole demonstracyjne WODR, stadion w Marszewie

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x