sobota, 2 grudnia, 2023
spot_img

Więcej chmur i słabszy wiatr [POGODA]

W godzinach przedpołudniowych i popołudniowych na niebie czeka nas podobny typ pogody. Zmianę w porównaniu z poprzednimi dniami będzie zdecydowane osłabnięcie wiatru. Chwilami będzie zupełnie bezwietrznie.

Sporo chmur, z których od czasu do czasu miejscami pokropi deszcz. Im bliżej wieczora tym więcej przejaśnień. Przed zachodem słońca na zachodzie i południu w wielu miejscach będzie niemal bezchmurnie.

W najcieplejszym momencie dnia słupki rtęci podniosą się do maksymalnie 18/21 stopni. Nieco cieplej do 23/24 stopni na południu i zachodzie.

W piątek, sobotę i niedzielę w wielu regionach zrobi się gorąco. Na zachodzie i w centrum kraju będzie to nawet 27/28 stopni. Cieplejsze będą również noce. Słońca również brakować nie będzie.

Jedynie w piątek pojawia się ryzyko burz na południu kraju natomiast w nocy z piątku na sobotę również na wschodzie. Więcej szczegółów jutro w prognozie na cały weekend.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników