środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

We wtorek pogodowy misz masz [POGODA]

spot_img

W pierwszej części nocy w wielu regionach występować będą przelotne opady od deszczu po śnieg i krupę śnieżną. Po północy opadów znacznie mniej a na niebie pojawi się sporo rozpogodzeń. Temperatura spadnie w okolicę 3-5 stopni. Cieplej na południu do 6-7 stopni.

W ciągu dnia pogodowy misz masz. W całym kraju, a w szczególności na północy, wschodzie i zachodzie pojawiać się będą liczne przelotne opady, podczas których możliwe będą wyładowania atmosferyczne.

Temperatura wzrośnie o jedynie 1-3 stopnie. Najcieplej we wtorkowe popołudnie będzie na południowym zachodzie i na wybrzeżu do 7-8 stopni.

Wiatr w całym kraju silny i porywisty w porywach do 70-80 km/h. Podczas burz powieje do 100 km/h.

Przed nami kilka dni z przedwiośniem na wschodzie i południu oraz wiosną na pozostałym obszarze. Do całego kraju termiczna wiosna wkroczy w sobotę i niedzielę. Wówczas pojawią się miejsca na południu kraju, gdzie zobaczymy około 13-16 stopni powyżej zera.

 

Łukasz Sieligowski 

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników