środa, 24 lipca, 2024
spot_img

W nocy pojawi się przymrozek [POGODA]

spot_img

Pogodne niebo z centrum kraju, w nocy przesunie się na wschód kraju i tutaj tym razem pojawi się przymrozek do -3/-1 stopni. Po pochmurnym dniu w nocy znad Niemiec dotrze dużo pogodnego nieba, w związku z czym i tutaj odnotujemy większe spadki temperatury w pobliże 0/+2 stopni.

Najcieplej od Pomorza Gdańskiego, Warmii po Kujawy, Łódzkie, Opolszczyznę, Górny Śląsk, gdzie temperatura nie spadnie poniżej 4-6 stopni. Miejscami na Kaszubach i Opolszczyźnie pokropi deszcz.

Jaka pogoda we wtorek?

Rozpogodzenia znad zachodniej części kraju we wczesnych godzinach przedpołudniowych obejmą swoim zasięgiem północ, południe i centrum kraju. Na zachodzie ponownie będzie się chmurzyć, na wschodzie trochę chmur, trochę słońca.

Po południu zachód kraju przeważnie pochmurny. Dużo chmur również na północy kraju. Na pozostałym obszarze dużo chwil ze słońcem. Po godzinie 17/00- po zmroku opady deszczu rzędu 1-3 mm pojawią się w okolicy Koszalina, Szczecina, Pyrzyc, Słubic. W nocy dopada jeszcze około 2-3 mm- i popada na całej północy kraju.

Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od około 7 stopni na wybrzeżu i Pomorzu Zachodnim, 8-9 stopni na północy i zachodzie kraju, do 10-12 stopni na pozostałym obszarze. Lokalnie w Małopolsce, południu Łódzkiego i na Opolszczyźnie odnotujemy 13 stopni.

Wiatr jeszcze słaby- okresami bezwietrznie. Dopiero wieczorem na zachodzie i wybrzeżu powieje nieco mocniej, do 35-40 km/h.

Łukasz Sieligowski 

pogoda z przymrozkiem

Ceny na rynkach znowu z tendencją spadkową

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników