niedziela, 26 maja, 2024
spot_imgspot_img

Tuż przed chłodnym frontem zrobi się ciepło [POGODA]

spot_img

Dzięki temu najbliższa noc będzie przyjemnie ciepła jak na wrzesień. O wschodzie słońca odnotujemy od 8 i 9 stopni na wschodzie i południu kraju (tylko okolica Kielc, Kozienic i Białowieży odnotuje 6 stopni), 10 do 12 stopni Celsjusza w centrum i na Kaszubach do 15 a nawet 17 stopni na wybrzeżu i na zachodzie oraz południowym zachodzie kraju. Noc pogodna, jedynie na południowym zachodzie niebo urozmaicą nieliczne chmury piętra wysokiego.

Przed południem w całym kraju sucho i słonecznie. Na wschód od Warty bezchmurnie, na południe i zachód od niej trochę chmur, trochę słońca. Po południu nadal sucho i słonecznie, jednak lokalnie po godzinie 15:00 na Pomorzu Zachodnim (szczególnie zachód regionu), Ziemi Lubuskiej, Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie, Górnym Śląsku oraz zachodzie i południu Małopolski zagrzmi i spadnie deszcz do 10 mm. Do godziny 22:00 popada na około 20% zaznaczonego obszaru. Oznacza to, że środa na zachodzie i południu w przeważającej części upłynie bez opadów deszczu.

Wiatr w pasie od Bramy Orawskiej po wschodnią Wielkopolskę, wschodnie Kujawy i Warmię powieje umiarkowanie z południa- do 35 km/h. Nieco silniej powieje także w Bieszczadach do 35 km/h. Na pozostałym obszarze wiatr słaby z południa do maksymalnie 25 km/h. Chwilami będzie bezwietrznie, szczególnie na zachodzie kraju.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x