środa, 22 maja, 2024
spot_imgspot_img

Tragiczny wypadek w Płaczkowie

spot_img

Do tragicznego wypadku z udziałem tira przewożącego świnie  doszło tej nocy (10 września br.), około godz. 1.30 na drodze krajowej nr. 42 w miejscowości Płaczkowo (gmina Bliżyn,  powiat skarżyski, woj. świętokrzyskie). Jak wstępnie ustaliła policja, kierowca na łuku drogi nie zapanował nad tirem z naczepą. Pojazd przewrócił się i wpadł do rowu.

Kierowca zmarł w szpitalu 54-letni kierowca pojazdu zaklinował się w kabinie. Uwolnili go strażacy. Mężczyzna trafił do szpitala. Niestety, mimo udzielonej mu pomocy około godz. 2.00 w nocy zmarł. W tym czasie w miejscu wypadku przeprowadzono przeładunek świń, które przeżyły zdarzenie. Usuwano też martwe zwierzęta. Prokurator wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej
Foto: Portal Echodnia

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x