czwartek, 7 grudnia, 2023
spot_img

To już oficjalny koniec firmy PICHON?

spot_imgspot_img

W dniu dzisiejszym mediach społecznościowych firmy pojawiła się oficjalna informacja, ze w minioną środę, 7 listopada 2018 roku została objęta zarządem komisarycznym na okres 6 miesięcy obserwacji, co ma pozwolić na znalezienie nabywcy. Taką decyzję podjął Sąd Gospodarczy w Rennes. Firma GiLiBERT Industries, która należała do firmy od 2015 roku została zlikwidowana.

Skąd taki stan?

Dzięki swojej działalności Pichon zainwestował w fabrykę o powierzchni 22000m² w Landivisiau, Finistere oraz przejął francuskiego producenta przyczep  rozrzutników obornika GILIBERT Industries. Właśnie te dwie inwestycje są czynnikami wyjaśniającymi obecne trudności finansowe firmy.

Niefortunna sytuacja

Firma PICHON to solidna firmą działającą na rynku od 1970 roku. W ciągu ostatnich dwóch lat sprzedaż maszyn rolniczych oferowanych przez firmę wzrosła. Obecnie we Francji PICHON jest liderem pośród wozów asenizacyjnych, a także cieszy się dużą reputacją na całym świecie.

Obecne działania

Obecne działania polegają utrzymaniu w jak najlepszych warunkach przy jednoczesnym poszukiwaniu nowego nabywcy, który zapewni marce PICHON stabilną przyszłość.

 

źódło: media społecznościowe PICHON

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x