wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Wydłużona gwarancja na ciągniki rolnicze marki Kubota

spot_img

Japoński producent przygotował dla klientów specjalną ofertę przedłużenia gwarancji o 2 lata na ciągniki rolnicze serii M5001. Produkty zakupione od 7 listopada do końca bieżącego roku objęte będą 5-letnią opieką gwarancyjną – bez dodatkowych opłat.

Pewność swoich produktów

Założyciel Grupy Kubota Gonshiro Kubota powiedział „Wkładaj w tworzenie produktów całe serce i duszę, i zdawaj sobie sprawę z prawdziwej wartości takich produktów”. Od początku istnienia – 1890 roku we wszystkich firmach działających w strukturach Grupy słowa te stanowią podstawę codziennego działania. Firma od lat prowadzi program Kubota Insight Programme (KIP) w ramach którego japońscy inżynierowie odwiedzają gospodarstwa rolne, by zdobyć informacje na temat eksploatacji i serwisowania ciągników Kubota. Program działa również w Polsce.
Nie ustajemy w wysiłkach na rzecz ciągłego i odpowiedzialnego usprawniania naszych produktów. Stale rozwijamy sprawdzone rozwiązania i produkty cieszące się popularnością od początku naszej obecności na polskim rynku. Jesteśmy partnerem dla branży rolnej, dlatego jesteśmy otwarci na opinie naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, by nasze propozycje spotykały się z pozytywnym odbiorem I były skrojone na miarę potrzeb – mówi Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający marki Kubota w Polsce.

5-letnia gwarancja jakości

Firma, by podkreślić przekonanie o wysokiej jakości i walorach użytkowych swoich wyrobów przygotowała dla klientów ofertę przedłużonej gwarancji.
– Stworzyliśmy nowoczesny ciągnik, zaprojektowany w oparciu o wymogi klientów w Polsce i innych krajach Europy. Japońska jakość to nie jest puste hasło. Jesteśmy pewni, że seria M5001 i M5001 Narrow to ciągniki najwyższej jakości, dlatego przedłużamy gwarancję na te serie z 3 do 5 lat lub 4000 godzin – deklaruje Maciej Rujner.

Ciągniki Kubota serii M5001 posiadają 96 oraz 113-konny, 4-cylindrowy silnik, mimo swojej prostoty można je wyposażyć w nowoczesne rozwiązania – jak uniwersalny terminal ISO-BUS. Seria powstała na bazie bardzo popularnych w Polsce ciągników serii M60. Obie serie wyróżnia zwrotność, niskie koszty eksploatacji oraz wydajny układ hydrauliczny. Zaś M5001 Narrow to ciągniki specjalistyczne z silnikiem o pojemności 3,8 l, które zostały stworzone z myślą o zastosowaniu w winnicach i gospodarstwach sadowniczych.
Oferta nie wiążę się z żadnymi dopłatami, jest jednak ograniczona w czasie. Wszystkie ciągniki serii M5001 oraz M5001 Narrow sprzedane między 7 listopada a 31 grudnia br. będą objęte gwarancją na 5 lat lub 4000 godzin. Ciągniki zakupione po 31 grudnia będą objęte standardową – 3 letnią gwarancją.

źródło: mat. prasowe Kubota

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x