sobota, 2 grudnia, 2023
spot_img

McCormick w jednym miejscu!

Rolnicy mogą już korzystać z szerokiej gamy informacji o nowościach i ofercie marki McCormick dostępniej w nowym numerze specjalistycznego, cyfrowego magazynu McC Power Technology. 

Ciągniki i usługi z branży

Magazyn McC Power Technology, to użyteczne narzędzie min. dla rolników poszukujących ciągników o wysokiej wydajności, a także informacji o efektywnych usługach w tej branży. Nowy numer magazynu zawiera szeroką gamę wiadomości o nowościach marki McCormick. 
Omówiono tu także kwestie techniczne dotyczące informatyzacji, komunikacji i elektryfikacji w układach napędowych ciągników. Kolejna mocna strona McC Power Technology, to aktualne i precyzyjne informacje o sieci dystrybucji Argo Tractors. Szczególnie, że nastąpiła w niej konsolidacja oddziałów.  Weszli też nowi strategiczni partnerzy. 

Cyfrowa logistyka McCormick!

Na wirtualnych łamach McC Power Technology znaleźć można także wiadomości dotyczące rozwiązań z zakresu logistyki Firmy McCormick, która obecnie mocno ewoluuje pod względem cyfryzacji i zmiany procesów, tak aby jak najlepiej sprostać szybkości obsługi i nowym wymaganiom rolniczego rynku. Magazyn McC Power Technology zawiera również opis zagadnień związanych z systemem staży, szkoleń i zawodowego doskonalenia, na których skupia się wewnętrzna Akademia, a także powiązanie z nią systemy edukacji, z jakimi sieć Argo Tractors od lat współpracuje

X7 P6-Drive Stage V i inne nowości!

Jednak przede wszystkim magazyn McC Power Technology koncentruje się na nowych produktach i usługach firmy McCormick. W bieżącym numerze wiele się więc pisze o zaletach i mocy nowego ciągnika oraz silnika McCormick X7 P6-Drive Stage V, łączących w sobie zaawansowaną technologię z łatwością obsługi. Natomiast w zakresie nowych usług, w centrum uwagi znajduje się współpraca z firmą Actia, wraz z którą McCormick rozwija system telematyczny jak również zdalnej diagnostyki „McCormick Fleet Management”, dzięki dedykowanej aplikacji z dostępnością na smartfonach,. 

Klienci i import 

Ponadto, w nowym numerze McC Power Technology całkowicie odnowiono niektóre działy magazynu, a  szczególnie sposób przekazywania bezpośrednich referencji klientów (gotowych opowiedzieć o swoich doświadczeniach), a także dział poświęcony wydarzeniom i inicjatywom podejmowanym przez importerów oraz oddziały Argo Tractors. Dodajmy, że magazyn opublikowano w formie cyfrowej na stronie internetowej McCormick. Natomiast  McCormick to producent ciągników rolniczych i usług wspomagających, z siedzibą w Fabbrico we Włoszech, należący obecnie do koncernu Agro Tractors S.A.

Źródło i foto: materiały firmy i marki McCormick

Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x