środa, 24 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Filtr oleju za 1 zł. Kubota – startuje z nową akcją promocyjną

spot_img

Używanie oryginalnych części zamiennych ma znaczenie. Z tą myślą japoński producent przygotował dla klientów nową promocję. Użytkownicy ciągników Kubota, którzy umówią usługę wymiany oleju silnikowego u autoryzowanego dilera, otrzymają oryginalny filtr oleju silnikowego za 1 zł netto oraz olej w promocyjnej cenie. Oferta obowiązuje od 1 kwietnia do 30 września br.

 

Wymiana oleju z akcją promocyjną

̶  Często spotykamy się z sytuacją, w której klient sam wymienia olej i korzysta z produktów smarnych innych producentów, a to niestety nie gwarantuje, że nasze maszyny osiągną maksymalne parametry i najwyższą wydajność. Dlatego nową akcją promocyjną chcemy zachęcić użytkowników ciągników Kubota do korzystania z autoryzowanych punktów dilerskich. Dysponują wiedzą, sprzętem i zasobami, by zapewnić odpowiednią jakość usługi serwisowej maszyn Kubota – mówi Andrzej Sosiński, manager ds. marketingu Kubota.

 

Kompleksowa wymiana oleju u dilera Kubota

Nowa promocja marki realizowana jest wyłącznie w autoryzowanej sieci dilerskiej. Mogą z niej skorzystać właściciele ciągników o mocy powyżej 50 KM po 3-letnim okresie gwarancyjnym (nadal mogą być objęte programem finansowania fabrycznego).

W ramach akcji użytkownik, który umówi się na kompleksową usługę wymiany oleju w silniku, otrzyma filtr oleju za symboliczną złotówkę oraz będzie mógł skorzystać z zakupu oleju silnikowego w promocyjnej cenie (zależnej od wielkości opakowania).

̶  Dobry filtr i olej to podstawa. Używanie oryginalnych części zamiennych dopasowanych do danej maszyny daje nam gwarancję japońskiej jakości. Korzystanie z innych produktów, zamienników tej gwarancji nie daje i może nieść ze sobą ryzyko drogich usterek
i zatrzymania maszyny np. podczas prac polowych
– mówi Artur Krzemiński, szef Działu Logistyki, Części Zamiennych i Planowania Kubota.

Więcej informacji o ofercie „Filtr oleju za 1 zł i promocyjna cena na olej silnikowy” na stronie: https://kubota-serwis.pl/promocja/

źródło/fot.: mat. prasowe Kubota

 

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x