czwartek, 7 grudnia, 2023
spot_img

Części zamienne dla najwyższych wymagań

spot_imgspot_img

Nowe linie części zamiennych LEMKEN Dural i DuraMaxx

Części zużywające się stanowią ważny czynnik ekonomiczny dla przedsiębiorstw rolnych i dlatego muszą być wybierane w zależności od warunków terenowych i zamierzonej wydajności obszaru. Aby sprostać różnym wymaganiom, firma LEMKEN udostępnia teraz części zamienne do sprzętu uprawowego w liniach Dural dla długowieczności i DuraMaxx dla najwyższych wymagań.

Wysokiej jakości części

LEMKEN specjalizuje się w uprawie roli: przy wysokim stopniu integracji pionowej, która obejmuje również obróbkę cieplną, rozwój i produkcja wysokiej jakości części zużywalnych zawsze była podstawową kompetencją niemieckiego producenta maszyn rolniczych. Już w połowie lat 80. korpusy pługów Dural wprowadziły pierwszą generację części zużywających się pod własną nazwą. Około 10 lat temu korpusy DuraMaxx wykonane ze specjalnie hartowanej stali wydłużają trwałość narzędzia o 150%.

Poszerzona oferta LEMKEN

Od tego czasu LEMKEN rozszerzył swoją ofertę szczególnie wytrzymałych części o uprawę ścierniska. Na przykład pełna gama części z węglików spiekanych jest teraz dostępna dla kultywatora Karat, oprócz stalowych redlic i redlic pancernych. Dyski kompaktowej brony talerzowej Rubin są również dostępne w sprawdzonej jakości standardowej, jak również w wysokiej jakości, do 20% dłuższej żywotności. Ponieważ asortyment szczególnie wydajnych części zużywalnych jest stale rozszerzany dla innych grup urządzeń, LEMKEN sprzedaje je teraz pod dobrze znaną nazwą DuraMaxx i przejmuje nazwę Dural, aby zapewnić długotrwałą jakość standardową.

źródło/fot. mat. pras. Lemken

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników