środa, 28 lutego, 2024

Barometr popularności

spot_img

W corocznym badaniu wizerunku Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG) określa stopień znajomości i wizerunek najważniejszych marek sektora rolniczego w Niemczech. W tym rankingu firma Amazone uplasowała się ponownie na czwartym. Z łączną liczbą 50,8 punktów firma utrzymuje pozycję najlepszej średniej wielkości firmy wśród producentów maszyn rolniczych. Pełne zestawienie przedstawiamy w tabeli.

Wspomnijmy tylko, że w ostatnim badaniu wzięło udział 664 kierowników gospodarstw rolnych. Obliczany na tej podstawie indeks marki składa się w równych częściach z rozpoznawalności marki, wykorzystania marki, preferencji i satysfakcji z marki oraz wizerunku marki. 

Kierownictwo firmy Amazone nie kryje radości z tego wspaniałego sukcesu: „To ponownie wielki sukces dla naszego całego zespołu. Chcielibyśmy podziękować wszystkim rolnikom, przedsiębiorcom i naszym partnerom handlowym za uznanie i zaufanie, jakim nas obdarzyli. Dobry wynik wizerunkowy jest dla nas dodatkowym bodźcem do ciągłego doskonalenia naszych produktów, usług i doradztwa. Dlatego też będziemy intensywnie kontynuować naszą współpracę z klientami, aby móc konsekwentnie i z odpowiednim wyprzedzeniem wychodzić naprzeciw ich życzeniom i oczekiwaniom”.

spot_img
Krzysztof Grzeszczyk
Krzysztof Grzeszczyk
Redaktor Naczelny, technika. Posiadam własne gospodarstwo rolne o profilu roślinnym i zwierzęcym, pochodzę z rodziny rolniczej i całe życie związany jestem z rolnictwem.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x