środa, 17 lipca, 2024
spot_img

2 nowe opony MICHELIN CrossGrip

spot_img

Michelin wprowadza dwa nowe rozmiary swoich całorocznych opon rolniczych MICHELIN CrossGrip o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Gama przeznaczona jest do koparko-ładowarek, ładowarek burtowych, ładowarek teleskopowych i małych traktorów.

Oferta wielofunkcyjnych opon rolniczych MICHELIN CrossGrip o całorocznym zastosowaniu została rozszerzona o dwa nowe rozmiary – 440/80 R 34 oraz 480/80 R 34. Opony przeznaczone są do użytku na zróżnicowanych nawierzchniach: trawiastych, poboczach, sypkim podłożu, a nawet na śniegu i lodzie. Cała gama licząca obecnie 12 rozmiarów jest dostępna zarówno na rynku wyposażenia oryginalnego, jak i wymiany.

Wprowadzenie nowych wersji opony jest odpowiedzią na oczekiwania użytkowników poszukujących tych kluczowych rozmiarów w ofercie gamy MICHELIN CrossGrip, która cieszy się popularnością od momentu jej wprowadzenia na rynek w 2018 roku. Oferuje ona wysoką nośność, a dzięki specjalnej mieszance gumy nadaje się do użytku przez cały rok.

Bezkierunkowy wzór bieżnika MICHELIN CrossGrip zapewnia kierowcy doskonałą precyzję podczas manewrowania, zarówno podczas poruszania się do przodu, jak i do tyłu, zaś rzeźba bieżnika z licznymi krawędziami zapewnia doskonałą przyczepność. Asymetryczne klocki boczne pomagają poprawić stabilność jazdy w warunkach zimowych, gdy utrzymanie dobrej trakcji jest niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa. Dodatkowo dzięki 196 klockom bieżnika opony zwiększają komfort kierowcy poprzez redukcję wibracji.

Gama MICHELIN CrossGrip posiada wzmocnienia zapewniające odporność na przebicia, a także umożliwiające kolcowanie do użytku na oblodzonych nawierzchniach.

Adam Płachta
Adam Płachta
Absolwent Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Wolborzu oraz Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW. Techniką rolniczą interesuje się od najmłodszych lat na rodzinnym gospodarstwie.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x