sobota, 13 lipca, 2024
spot_img

XXIX Żuławskie Targi Rolne

spot_img

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIX Żuławskich Targach Rolnych, które odbędą się 15 i 16 czerwca 2024 roku na terenach wystawowych Oddziału PODR w Starym Polu.

W programie przewidziano wiele atrakcji, w tym: Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni Sztumskich, konkursy Młodego Hodowcy z prezentacją umiejętności prowadzenia i oswajania koni oraz cieląt, pokazy gołębi, królików i drobiu ozdobnego, a także Konkurs na Najpiękniejszego Królika Hodowlanego, Konkurs Gołębi Rasowych i Konkurs Drobiu Ozdobnego. Targom towarzyszyć będzie wystawa wyrobów rzemiosła artystycznego oraz produktów regionalnych i tradycyjnych. Targi oferują również blok handlowy, gdzie można znaleźć niemal wszystko, oraz strefę gastronomiczną i „wesołe miasteczko”.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x