środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

Targi Polagra Premiery odwołane! Kolejna edycja dopiero w 2023 roku

spot_img

Nie takiej wiadomości spodziewaliśmy się pod koniec roku. Dziewiąta edycja Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY, która miała odbyć na poznańskich targach w dniach 14-16 stycznia 2022 roku została odwołana ze względu na niepewną sytuację w kraju.  Wydarzenie miała powrócić po 2 latach przerwy w formie imprezy halowej. 

„Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego przez nas wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy naszych wystawców partnerów, z którymi współpracujemy, podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu Międzynarodowych Targów Rolniczych Polagra Premiery na styczeń 2023 roku.” – czytamy w komunikacie Zarządu Grupy MTP Zespołu organizacyjnego targów Polagra Premiery.

Grupa MTP zaznaczyła, że zawsze dokłada starań aby wydarzenia przynosiły ich uczestnikom maksymalne korzyści biznesowe. Zarząd przekonuje przy tym, że organizacja targów w styczniu 2023 roku przyczyni się do obecności większej liczby profesjonalnych zwiedzających

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za okazane do tej pory merytoryczne wsparcie, pomoc i zaangażowanie w organizację targów Polagra Premiery. Zapewniamy, że czas dzielący nas do kolejnej edycji tego wydarzenia wykorzystamy do stworzenia jeszcze wartościowszej i atrakcyjniejszej przestrzeni do międzynarodowych spotkań biznesowych oraz a także jeszcze ciekawszego i bardziej angażującego programu towarzyszącego ekspozycji.” – czytamy dalej w komunikacie.

Niestety pandemia COVID-19 wciąż rozdaje karty…

Źródło: Zarząd Grupy MTP

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
2 lat temu

To fatalna wiadomość dla wszystkich czekających na tą imprezę. Jedna z większych imprez rolnych w Europie środkowo wschodniej. Maszyny i rozwiązania technologiczne polskich producentów nie zostaną pokazane szerszej publiczności. Bardzo szkoda, że ciągle wisi nad nami ten zły czas pandemii. Mam nadzieję, że przyszłość będzie dla nas bardziej kolorowa. Życzę wszystkim zdrowia i do zobaczenia na targach!

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x