środa, 8 lutego, 2023

Środa przyniesie delikatne zmiany w pogodzie

spot_imgspot_img
-REKLAMA-spot_img

Przed nami ciąg dalszy napływu powietrza pustynnego znad Rosji.

Noc przyniesie spadki temperatury do -8/-5 stopni na wschodzie, północy i w centrum, do -5/-3 stopni na zachodzie i południu. W całym kraju niebo bezchmurne, a wiatr słaby ze wschodu.

Środa przynosić będzie delikatne zmiany, które zauważymy na termometrach.

Już w całym kraju powyżej 5 stopni. Najchłodniej na Podkarpaciu i Roztoczu 5 stopni. 6-7 stopni na Lubelszczyźnie, Podlasiu, Warmii i Mazurach, Mazowszu, Ziemi Łódzkiej i Świętokrzyskiej, do 8 stopni na północy, zachodzie kraju aż po Opolszczyznę, Górny Śląsk i Małopolskie. Lokalnie przy granicy z Niemcami 9 stopni. W całym kraju niebo pozostanie niemalże bezchmurne.

Wiatr powieje słabo na Podlasiu, Warmii i Mazurach oraz Żuławach z południowego wschodu. Na północy, wschodzie, zachodzie i w centrum powieje umiarkowanie ze wschodu a na południu silniej do 45 km/h z południowego wschodu i wschodu.

Kolejne popołudnia cieplejsze- do około 10-17 stopni, ale noce pozostaną na minusie. Kolejne ochłodzenie w prognozach rozpocznie się od niedzieli na północy i poniedziałku już w większości kraju.

Łukasz Sieligowski 

spot_img
Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

spot_img

Śledź nas

29,430FaniLubię
10,000ObserwującyObserwuj
17,100SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników