wtorek, 23 lipca, 2024
spot_img

Słońce na horyzoncie w czwartek [POGODA]

spot_img

Noc zapowiada się pogodnie i sucho. Temperatura spadnie do 4/6 stopni Celsjusza w zastoiskach południa i wschodu kraju, 6/8 stopni na pozostałym obszarze wschodu i południa, 9/11 stopni na północy i w centrum kraju do 12/15 stopni na zachodzie oraz w regionach podgórskich, gdzie wieje halny.

W ciągu dnia bezchmurne niebo zawładnie wschodem, zachodem, południem i centrum kraju. Na północy trochę chmur, trochę słońca, ale bez opadów i bardzo ciepło. Od 17 stopni na Kaszubach, Suwalszczyźnie i północy Warmii do nawet 23 stopni w okolicy Nysy, Legnicy i okolicy Żar.

Wiatr powieje słabo i umiarkowanie do maksymalnie 30 km/h, jedynie w rejonie halnego na południu miejscami do ponad 65 km/h.

Wieczorem wiatr osłabnie i pozwoli wykonać opryski na polach.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x