środa, 24 lipca, 2024
spot_img

Rolnicy nie odpuszczają. Blokady dróg w całej Polsce [ZDJĘCIA]

spot_img

Tak jak zapowiadali od kilku dni – tak właśnie zrobili. Rolnicy wsiedli w ciągniki i blokowali dzisiaj drogi w całej Polsce. Wszystko rozpoczęło się od wczesnych godzin porannych. Już o 7.00 na Podkarpaciu drogi były zablokowane.

Około godziny 11 w Koszutach (woj. Wielkopolskie) policja skuła i zatrzymała Michała Kołodziejczaka, lidera Agrounii i głównego organizatora strajków. Powodów tego zatrzymania nikt nie zna, jak podkreślał lider nie przedstawiono mu zarzutów, tylko wylegitymowano i w pewnym momencie rozciągnięto ręce w dwie strony, założono kajdanki.

Protesty rolników. Środa Wielkopolska

Policja po stronie rolników?!

Opublikowany przez Agro Profil Środa, 21 października 2020

W Koszutach odbywa się stały protest, dopóki rolnicy nie dostana odpowiedzi od Premiera Mateusza Morawieckiego z terminem spotkania z rolnikami nie zejdą z drogi. Będą tam tak długo stać, dopóki ich policja nie wyniesie.

Protesty odbywały się dzisiaj w całej Polsce. W każdym regionie można było spotkać ciągniki na drodze. Rolnicy odwiedzali również posłów, którzy zagłosowali przeciwko Polskiej wsi.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x