sobota, 27 listopada, 2021
spot_img

Super akcja od firmy Nasiona Wronkowski!

-REKLAMA-spot_img

W związku z obecna sytuacją związaną z Covid-19 Wronkowski zaprawi / doprawi kukurydzę insektycydem Force 20CS biorąc koszty dostawy zaprawionych nasion na siebie.

Zaprawianie odbywa się przed siewami, zaprawione nasiona nie są magazynowane miesiącami lub latami, co zapewnia najwyższą skuteczność i efektywność.

Skala strat w zasiewach kukurydzy powodowanych przez szkodniki glebowe i ptactwo dotyka wielu plantatorów, a sposobów na ich ograniczenie na obecną chwilę jest stosunkowo niewiele. Rozwiązaniem j jest insektycyd Force 20CS zawierającym teflutrynę

Wystarczy, że zamówisz  nasiona kukurydzy doprawione Force 20 CS lub prześlesz do siedziby paletę materiału siewnego kukurydzy (min. 50 j.s.) a zostanie on doprawiony/zaprawiony i odesłany we wskazane miejsce. W takich okolicznościach współpracy, klient ma gwarancję, że ogranicza kontakty międzyludzkie do minimum, a jednocześnie posiada nasiona kukurydzy chronione przed szkodnikami glebowymi i ptactwem.

____

Więcej informacji uzyskasz u doradców firmy oraz na www.nasiona-wronkowski.pl

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Śledź nas

23,952FaniLubię
616ObserwującyObserwuj
9,100SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x