sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img

Singapur uznał regionalizację ASF w Niemczech!

spot_img

11 września 2020 roku Singapur nałożył tymczasowe ograniczenie na import wieprzowiny i produktów wieprzowych z Niemiec w związku z wybuchem afrykańskiego pomoru świń (ASF). Od tego czasu Singapurska Agencja Żywności współpracowała z Niemcami nad ustaleniem regionalizacyjnym dla ASF. Mediacje zakończyły się i z dniem wczorajszym ukazało się rozporządzenie.

Wieprzowina i produkty wieprzowe z Niemiec, które nie pochodzą z obszarów wymienionych w częściach I – IV najnowszego zaktualizowanego załącznika do decyzji wykonawczej Komisji UE 2014/709 / UE, będą teraz akceptowane do importu. Możliwy eksport wieprzowiny na rynek azjatycki jest kluczowym elementem do poprawy sytuacji wielu hodowców trzody chlewnej.  

źrodło: https://www.pig333.com/

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x