środa, 28 lutego, 2024

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU – APOSTEL Nr1

spot_img

Z przyjemnością informujemy, iż zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu pod nazwą „APOSTEL Nr1” dla gospodarstw rolnych, które zakupiły kwalifikowany materiał siewny pszenicy ozimej APOSTEL z oferty spółdzielni hodowców roślin IGP Polska zostało rodzinne gospodarstwo Państwa Elżbiety i Marcina Paprockich z miejscowości Sienno w województwie kujawsko-pomorskim.

Odmiana pszenicy ozimej jakościowej APOSTEL [A] jest uprawiana w gospodarstwie zwycięzców od kilku lat, jako sprawdzona odmiana pszenicy ozimej na późne siewy oraz odmiana niezawodna również w latach suchych. W tym roku postanowili oni zwiększyć areał uprawy pszenicy ozimej APOSTEL w swoim gospodarstwie, głównie ze względu na jej znakomite rezultaty w produkcji, przy okazji za namową doradczyni z firmy OSADKOWSKI S.A. wyłącznościowego dystrybutora odmiany APOSTEL w Polsce wypełnili formularz zgłoszeniowy konkursu. Nagrodę główną w konkursie stanowił wyjątkowy różowy traktorek ogrodowy o wartości 10.000 PLN brutto. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz satysfakcji w uprawie i niezliczonej przyjemności z użytkowania nagrody.

spot_img
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x