środa, 22 marca, 2023
spot_img

Przed nami silny powiew jesieni [POGODA]

spot_imgspot_img

W nocy słabe, miejscowe opady deszczu pojawiać się będą na południowym wschodzie kraju- tam gdzie na mapie zaznaczona jest linia z sumą opadów i zasięgiem. Na pozostałym obszarze sucho i pogodnie. W wyniku pogodnego nieba temperatura spadnie do 6/9 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej w zastoiskach mrozowych i w Kotlinach Sudeckich- tam 2-3 stopnie. Znacznie cieplej na pochmurnym południowym wschodzie- Lubelszczyzna, Podkarpacie, Małopolska nad ranem zobaczy około 11 stopni Celsjusza.

Przed południem sporo chmur i zanikające punktowe już opady na południowym wschodzie. Na pozostałym obszarze  słońce na zmianę z chmurami. Po południu na zachodzie zacznie przybywac chmur i pod wieczór niezbyt silne opady pojawią się na północnym zachodzie kraju. Pozostałe regiony pozostaną suche i słoneczne.

Temperatura podniesie się do 12/14 stopni na północy kraju, 15/16 stopni na wschodzie, południu i w centrum i najcieplej do 17 stopni na południowym zachodzie.

Wiatr powieje słabo do 20 km/h.

spot_img
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x