czwartek, 30 listopada, 2023
spot_img

Przed nami finał krótkiego ochłodzenia [POGODA]

spot_img

W środę o poranku na północy, zachodzie i w centrum kraju temperatura spadnie poniżej 0 st. Na Kujawach, Ziemi Łódzkiej, wschodniej Wielkopolsce, zachodu Mazowsza temperatura spadnie do -2/-3 stopni, a przy gruncie do -5 stopni. Na wschodzie około 0 stopni, przy gruncie -2 stopnie. Najcieplej na wybrzeżu oraz na południu kraju +2/+4 stopnie. Nad ranem miejscami pojawią się mgły i zamglenia. Dodatkowo na Żuławach i w górach popruszy przelotny śnieg.

Środa będzie bardzo pogodnym dniem. Przez kilka godzin w centrum i na zachodzie może być nawet bezchmurnie. Nieco więcej chmur na krańcach południowych oraz na Warmii Mazurach, Podlasiu, Lubelszczyźnie a także Kaszubach gdzie od czasu do czasu jeszcze pokropi.

W najcieplejszym momencie dnia zobaczymy od +5 stopni na Suwalszczyźnie i Wzniesieniach Mławskich, +6 stopni Na Kaszubach, Warmii i Mazurach, Podkarpaciu i Lubelszczyźnie do +7/+8 stopni na pozostałym obszarze. Najcieplej +10 stopni na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie i Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby, chwilami nieodczuwalny.

 

Łukasz Sieligowski 

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników