piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

Problemy z kolejną aplikacją rządową. Tym razem chodzi wymianę pokryć dachowych

spot_img

Tylko do dziś rolnicy zainteresowani wymianą pokryć dachowych mogli złożyć elektroniczne wnioski o wsparcie. Jednak podobnie jak w przypadku aplikacji suszowej, strona do tego przeznaczona nie daje takich możliwości. Ci, którzy chcieli dziś zdążyć złożyć wniosek napotkali komunikat o treści “Nabór został zamknięty”.

Problemu z kolejną aplikacją rządową. Tym razem chodzi wymianę pokryć dachowych
zdj: Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza

Rolnicy kolejny raz nie mogli złożyć wniosków

“Nabór wniosków dla wybranego działania jest już zamknięty. Nie jest możliwe złożenie wniosku w tym naborze. prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie www dedykowanej KPO.” – informuje komunikat na rządowej stronie. 

Rolnicy nie wstrzymują się od emocjonalnych komentarzy i nie trudno im się dziwić. Co rusz napotykają problem z rządowym systemem. Dzwoniąc do biur ARIMR dowiedzieliśmy się  jedynie, że być może jest to awaria i trzeba próbować do skutku, a może się uda…

Przed południem z kolei po ok. dwóch godzinach od interwencji KRIR możliwość składania wniosków o pomoc na wymianę dachów została przywrócona. Jednak znając działanie rządowych stron, będziemy monitorować czy usterka nie pojawi się ponownie.

Maria Chmal
źródło: KRIR

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x