poniedziałek, 26 lutego, 2024

Pola Klasy S wracają w dawnej formule spotkań polowych!

spot_img

Tradycyjnie w czerwcu Syngenta zaprasza na swoje poletka pokazowe w ramach cyklu Pola Klasy S. Po blisko dwuletniej przerwie związanej z pandemią rolnicy będą mogli na żywo obejrzeć efekty programów ochrony oraz odmiany pszenicy, rzepaku, jęczmienia i kukurydzy firmy Syngenta.

Pola Klasy S od dawna stanowią ważny punkt w kalendarzu imprez rolniczych. W tym roku firma zaprasza wszystkich miłośników rolnictwa i sprawdzonych rozwiązań uprawowych na spotkania w 7 różnych lokalizacjach:

  • 8 czerwca – Ulhówek
  • 10 czerwca – Kostrogaj
  • 15 czerwca – Polwica + transmisja LIVE
  • 17 czerwca – Szelejewo
  • 22 czerwca – Łęczyna
  • 24 czerwca – Rogóźno
  • 29 czerwca – Bajdyty

Syngenta nie rezygnuje z wypracowanych w ostatnich miesiącach sposobów komunikacji z rolnikami online. Z poletek z Polwicy zaplanowana jest transmisja na żywo. Będzie to pierwsza pełna relacja z dni pola obejmująca stanowiska na wszystkich uprawach prowadzona w czasie rzeczywistym. Transmisja odbędzie się we wtorek 15 czerwca o godz. 19.00 na kanale YouTube, profilu Facebook Syngenta Polska i na stronie syngenta.pl.

Spotkania pod szyldem Pola Klasy S to przede wszystkim szansa na zapoznanie się z wynikami badań dotyczących upraw polowych w mijającym sezonie, skutecznymi strategiami ochrony czy nowościami w portfolio firmy Syngenta. W tym roku eksperci firmy skupią się na technologiach ochrony zbóż i rzepaku, szczególną uwagę poświęcając programom fungicydowym i regulacji wzrostu. W Polwicy, Kostrogaju, Rogóźnie i Ulhówku porównają także efekty działania różnych strategii herbicydowych. Udział w wydarzeniach polowych wymaga rejestracji na stronie syngenta.pl/rejestracjapolaklasys, na której można też znaleźć więcej szczegółów na temat konkretnych lokalizacji. Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom, wszystkie spotkania będą zorganizowane z zachowaniem rygoru sanitarnego i zgodnie z aktualnymi zaleceniami.

Źródło: informacja prasowa

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x