środa, 22 maja, 2024
spot_imgspot_img

Zbliża się powiew jesieni. Pogoda na niedzielę [POGODA]

spot_img

W nocy na południu, zachodzie, wschodzie i w centrum pogodnie. Na północy dużo chmur i tam noc najcieplejsza- okolo 14-17 stopni. Na pozostałym obszarze okolo 12-15 stopni.

W niedzielę na wybrzeżu- od Darłowa po Ustkę, Łebę, Puck i może Lębork występować mają przelotne opady do 5 mm. Po południu w pasie od Terespola po Chełm, Włodawę, Zamość, Rzeszów miejscami zagrzmi- podobnie jak w sobotę, bardzo lokalnie. Reszta kraju w słońce i wysokiej temperaturze. Wiatr się nieco nasili i w południe miejscami powieje do 50 km/h.

W poniedziałek pojawi się front- w wielu regionach popada. Za frontem się ochłodzi i zimne powietrze nad Bałtykiem przyniesie duże sumy opadów we wtorek, środę i czwartek na wybrzeżu. Miejscami w rejonie Darłowa spadnie w 3 dni około 80-100 mm deszczu. Od Helu po Wejherowo, Lębork, Słupsk może to być 20-55 mm. Im niżej tym opadów mniej, a w centrum, na zachodzie, wschodzie i południu tylko miejscami przelotnie popada lub pokropi. Zrobi się wietrznie i jesiennie. Pod deszczowymi chmurami na północy ledwie 15 st w ciągu dnia.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2 lat temu

Ok

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x