czwartek, 25 lipca, 2024
spot_img

Za frontem na wschód, północ i centrum napłynie zimne powietrze [POGODA]

spot_img

Rozpoczeliśmy wielotygodniową słoneczną, suchą pogodę. W nocy z piątku na sobotę na zachodzie i południu bezchmurne niebo. Na północy, a później również w centrum i na wschodzie pojawi się front chłodny z większą ilością chmur. Miejscami od Braniewa po Tczew, Wejherowa popada deszcz do 1-3 mm. W ciągu dnia również od Łeby po Lębork, Tczew, Braniewo może przelotnie popadać do 1-3 mm. Na pozostałym obszarze dużo słońca. Na zachodzie i południu niemal bezchmurnie.

Po zimnej nocy z temperaturą od 5 do 10 stopni w ciągu dnia przyjemnie ciepło tylko na południu i zachodzie. W centrum, a zwłaszcza na północy wręcz zimno- temperatura odczuwalna na poziomie 10 stopni. Nocą z soboty na niedzielę temperatura spadnie do 0/6 stopni- w wielu regionach wschodniej, centralnej i północnej cześci Polski przy gruncie chwyci przymrozek.

Chłodna, okresami zimna pogoda potrwa do okolic wtorku, środy. Od środy czeka nas duży skok temperatury. Za tydzień bezchmurnemu niebu towarzyszyć ma temperatura na poziomie 23-28 stopni.

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2 lat temu

Ok

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x