niedziela, 23 czerwca, 2024
spot_img

Z piątku na sobotę front przejdzie przez centrum kraju zaś w sobotę przez wschód kraju [POGODA]

spot_img

Najbliższej nocy na ogół bez mgieł. Tym razem jedynie wzdłuż Wisły i miejscami na wschodzie Podlasia oraz Pomorzu Zachodnim na kilka godzin krajobrazy spowija biała zasłona. Na termometrach od 10 stopni na południu i wschodzie kraju do 12-14 stopni na zachodzie, północy i w centrum.

Do południa w całym kraju sucho i słonecznie. Chmurzyć się zacznie na Ziemi Lubuskiej i Pomorzu Zachodnim.. Po południu- bliżej wieczora deszcz pojawi się na Pomorzu Zachodnim i północy Lubuskiego. Sumy nie powinny przekroczyć 1-4 mm deszczu. Na nocne przechodzenie frontu jeszcze nie ma pewności. Jeden wariant zakłada przejście frontu z deszczem do 2-7 mm przez Kaszuby, Mazury, Warmię, Podlasie, Kujawy, północne Mazowsza i Wielkopolskę zaś drugi wariant sugeruje, że w większości kraju spadnie 2-10 mm deszczu.

Oba warianty zgodne są co do czasu. Na wschodzie front znajdzie się w sobotę przed południem. W centrum i na południu frontowe chmury znajdą się nad ranem i w nocy zaś na zachodzie i północy wieczorem i w pierwszej połowie nocy.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x