piątek, 23 lutego, 2024

W poniedziałek chwile ze słońcem pojawią się na północnym wschodzie kraju [POGODA]

spot_img

Ogólnikowa pogoda na luty i marzec zaczyna się klarować. Odnośnie marca zdradzić mogę, że zapisze się on ciepło co oznacza, że na polach zagości wiosna z wyjątkiem około 6 dni podczas których pokaże się jeszcze zima. Dobra informacja to taka, że w lutym mimo silnych opadów w najbliższych dniach powódź Polsce nie grozi.

W nocy intensywnie padać będzie od Dolnego Śląska po Opolskie, Górny Śląsk, Małopolskę i im bliżej poranka tym opady będą wędrować w stronę Gorzowa, Poznania, Kalisza, Kielc, Rzeszowa. Na termometrach od 2 stopni na Podlasiu do 8 stopni na Przedgórzu Sudeckim.

Przed południem opady zanikną na południu Dolnego Śląska i południu Opolskiego. Padać ale słabo zacznie w centrum kraju. SIlniej popada na zachodzie, północy i wschodzie kraju. Po południu opady na zachodzie, południu i środkowym zachodzie- Sieradz, Kalisz zanikną. Padać zacznie na Kaszubach- deszcz ze śniegiem, Warmii, Mazurach, Mazowszu, Podlasiu- intensywnie.

Od północnego Mazowsza po Podlasie sypnie śniegiem. We wtorek padać ma w dalszym ciągu na północ i wschód od Warszawy, Bydgoszczy, Terespola. Na południu kraju wtorek zapowiada się słoneczny i bardzo ciepły. Kolejne dni to sinusoida- raz cieplej, raz chłodniej. Wiatry często będą silne ale jakiś orkanów, wichur na horyzoncie nie widać.

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x