niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img

W środę i czwartek w połowie kraju chwyci całodobowy mróz [POGODA]

spot_img

Przed nami kilka dni monotonnej pogody. Na Kaszubach, Mazurach, Podlasiu, północy Mazowsza, Roztoczu, Podkarpaciu, Małopolsce, Górnym Ślasku, Opolszczyźnie i na Dolnym Śląsku będzie bardzo dużo padać. Najmniej opadów w centrum- od środkowych Kujaw po centrum Łódzkiego i zachód Mazowsza.

W nocy sporo chmur. Przejaśnienia wystąpią od Lubelskiego po centrum kraju i tutaj najsuszej. Nad resztą kraju pochmurno z opadami mżawki i deszczu. Na termometrach od 3 do 6 stopni. W ciągu dnia na Podlasiu, Mazurach zamiast się ocieplać będzie się powoli ochładzać i po południu zamiast deszczu od Giżycka po Sejny popada także mokry śnieg. W centrum na ogół pochmurno z krótkotrwałymi przelotnymi opadami. Nad resztą kraju opady mżawki przeplatające na południu kraju oraz od Kaszub po Mazury z intensywniejszym deszczem.

W środę w pasie od Kaszub po północ Mazowsza, Mazury, Warmię, Podlasie chwyci całodobowy mróz. Zobaczymy od -5 stopni w Suwałkach do -1 stopnia od Chojnic po Rypin, Pułtusk, Sokołów Podlaski. Jeśli się zabieli to prawdopodobnie na Suwalszczyźnie. W czwartek po południu i wieczorem ujemne temperatury zaczną się zamieniać miejscami z plusami.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x