środa, 24 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

W niedzielę na wschodzie, północy i w centrum powieje silniejszy, chłodny południowo wschodni wiatr [POGODA]

spot_img

Najbliższa noc pogodna. W Małopolsce będzie bezwietrznie. Na zachodzie i południu powieje słabo zaś w centrum i na wschodzie umiarkowanie z południowego wschodu. Na termometrach od 2 stopni na Podlasiu; 3-4 stopni na Warmii, Mazowszu, Lubelskim, Żuławach do 5 stopni na Kaszubach i w Małopolsce do 6-8 stopni na zachodzie, południu i w centrum kraju.

Niedziela chwile ze słońcem przyniesie na zachodzie i południu kraju. Granica chmur i słońca przebiegnie gdzieś od Rzeszowa po Kielce, Łódź, Gniezno, Szczecinek.

Wiatr w ciągu dnia powieje umiarkowanie na zachodzie i południu kraju oraz silnie na wschodzie, w centrum i na Warmii. Wiatr spowoduje, że temperatura odczuwalna będzie mocno zaniżona. Wieczorem na wschodzie kraju zacznie powstawać niż- rzadka to sytuacja dla Polski. Niż będzie blokowany przez wyż nad Rosją co oznacza, że opady pojawią się na małym obszarze ale będą silne.

Dokładne położenie chmur z opadami znane będzie jutro około południa. Na tą chwilę wiadomo, że do 10-35 mm deszczu może spaść gdzieś między Włodawą, Terespolem, Siedlcami, Łochowem a Jarczewem.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x