wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

W czwartek powrócą przymrozki [POGODA]

spot_img

W ostatnich dniach popadało trochę na południu, zachodzie i północy. W centrum opady były lokalne, zaś wschód kraju nadal czeka na deszcz i nie wiadomo czy się doczeka.

Do północy pogodnie będzie od Kaszub po Wielkopolskę, Kujawy, Łódzkie, Mazowsze, Małopolske, Kieleckie, Górny Śląsk i Opolskie- po północy w tych regionach powstaną mgły i zamglenia, które najgęstsze będą między Rawą Mazowiecką, Łódzią, Kutnem, Łęczycą, Gnieznem, Słupcą, Poznaniem. Na zachodzie sporo chmur i nad ranem miejscami popada mżawka. Na wschodzie raczej bez mgieł- może jakieś zamglenia się pojawią.

Temperatura spadnie do 3-5 stopni na zachodzie kraju, 1-3 stopni na wschodzie z przygruntowymi przymrozkami do -4/-1 stopnia od Kaszub po centrum i Małopolskę.

W ciągu dnia front z zachodu będzie wolno zmierzał na wschód, dzięki czemu na całym zachodzie powinno popadać mniej lub więcej. Im dalej na wschód tym front ma być słabszy i przyniesie mniej deszczu. Do końca dnia sucho na wschodzie, południu i środkowym wschodzie, ale słońca w tym dniu i tutaj za dużo nie będzie, ponieważ nad ranem powstaną chmury stratus, które mogą mieć problem z ustapieniem.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2 lat temu

Ok

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x