środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

Przelotne opady deszczu wystąpią miejscami na wschodzie i południu kraju [POGODA]

spot_img

Dziś wieczorem i w pierwszej połowie nocy przelotne opady deszczu wystąpią miejscami na wschodzie i południu kraju w ilości od 0 do 3 mm. Popada na około 30% regionu. Po północy bez opadów z przejaśnieniami. Na zachodzie, północy i w centrum do północy sucho zaś w drugiej połowie nocy pojawią się przelotne opady w ilości od 0 do 6 mm i popada na obszarze około 80% czyli niemal wszędzie. Temperatura w nocy wyrównana na poziomie 5-7 stopni.

W niedzielę przed południem sporo przelotnych opadów na zachodzie, centrum i na Kaszubach zaś po południu na północy kraju sucho z przejaśnieniami a opady odsuną się na Warmię, Podlasie i wschód kraju. Bez opadów do wieczora również na Podkarpaciu.

Suma opadów w ciągu dnia wyniesie do 5-6 mm maksymalnie i taka suma opadu spadnie na około 30-40% wschodniej, środkowej i zachodniej Polski. Wiatr umiarkowany z zachodu do 35-40 km/h.

Dziś wieczorem napisze więcej informacji odnośnie ochłodzenia. Jest już znanych wiele odpowiedzi na Wasze pytania. Dziś około 17-18 lub około 19-20 proszę o okienko

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x