sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img

Przed nami kolejny słoneczny i ciepły dzień [POGODA]

spot_img

Najbliższa noc w całym kraju pogodna. Pomiędzy rozpogodzeniami pokropić może na północy Polski. Na termometrach od 4 do 6 stopni na południu kraju do 7-9 stopni na zachodzie, wschodzie, północy i w centrum. Wiatr powieje umiarkowanie z zachodu.

Do południa silny zachodni wiatr powieje w całym kraju. Po południu na zachodzie i południu kraju wiatr osłabnie i powieje słabo a na Dolnym Śląsku może być nawet bezwietrznie. Niebo w całym kraju będzie pogodne z dużą ilością słońca. Dopiero po południu miejscami na Podlasiu, Warmii i Mazurach pokropi deszcz. Po przejściu nieaktywnego frontu ochłodzi się. W ciągu dnia temperatura zamiast rosnąć na północy, zachodzie i w centrum kraju przez cały dzień będzie powoli spadać.

W środę przed nadejściem frontu przyniesie niższe temperatury i miejscami na północy, wschodzie, południu i w centrum przy gruncie pojawi się przymrozek. W środę po południu i wieczorem dotrze front z opadami deszczu do 3-12 mm, za którym na północy się ochłodzi, zaś na południu ociepli.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x