niedziela, 14 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Poniedziałek lodowaty i pochmurny na wschodzie kraju [POGODA]

spot_img

W nowym tygodniu opadów niewiele. Popada we wtorek na zachodzie i północy- słabo: 1-4 mm. Inna strefa opadów wkroczy w środę- będzie to najprawdopodobniej południe kraju- na południe od Lublina, Kielc, Piotrkowa, Sycowa, Leszna- suma opadów do 3-30 mm. Dodatkowo na północy kraju codziennie ma wiać silny wiatr. Około piątku może pojawi się nawet pierwsza jesienna szaruga jesienna ze sztormem. Temperatury będą się szybko zmieniać, Po zimnym początku tygodnia ociepli się do 17-23 stopni, ale pod koniec tygodnia nastąpi zjazd do 12-17 stopni Celsjusza.

Najbliższa noc przyniesie opady mżawki na wschodzie kraju- na wschód od Olsztyna, Pułtuska, Warszawy, Radomia, Kielc, Krakowa. Nad resztą kraju chmury i przejaśnienia. Temperatura o świcie wyniesie od 5-7 stopni w Łódzkiem do 8-10 stopni nad resztą kraju.

W ciągu dnia pochmurno z opadami mżawki na wschodzie kraju i tu lodowato- ledwie 10-13 stopni. Im dalej na zachód tym cieplej i słoneczniej. Jednak silny wiatr z północy od Żuław po Kujawy, Łódzkie zwiększy odczucie chłodu.

Napisz komentarz

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x