poniedziałek, 27 maja, 2024
spot_imgspot_img

Niedziela deszczowa na północy i słoneczna na południu [POGODA]

spot_img

W nocy jeszcze tylko na Suwalszczyźnie, Wzniesieniach Elbląskich i na Kaszubach okolo -1/0 stopni. Nad resztą kraju odwilż- na wschodzie i w centrum do 2-3 stopni, zaś na południu i zachodzie nawet 3-5 stopni powyżej zera.

W nocy między Łodzią, Kaliszem, Toruniem, Poznaniem, Lesznem, Wrocławiem pojawi się mżawka. Nad resztą kraju pochmurno i sucho. W ciągu dnia deszcz pojawi się w Wielkopolsce, Kujawach a około południa rozpada się również na całym Pomorzu Gdańskim oraz miejscami na Warmii i Pomorzu Zachodnim. Na południu kraju sporo rozpogodzeń, które około południa dotrą do okolic Poznania, Świebodzina. Nad resztą kraju pochmurno ale sucho.

Najwięcej deszczu spadnie w rejonie Gdańska- do 8 mm na metr kwadratowy powierzchni. Na Kaszubach, Kujawach i w Wielkopolsce można liczyć na 1-3 mm deszczu. Wiatr w niedzielę na południu i zachodzie słaby. Na wschodzie, północy i w centrum silny w porywach do 40 km/h z południowego wschodu

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x