czwartek, 18 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Do wtorkowego poranka w rejonie Lublina i Włodawy spadnie kolejne 10-15 mm deszczu [POGODA]

spot_img

Przed nami pochmurna noc. Wieczorem lokalnie od Lubelskiego po Świętokrzyskie zagrzmi i mocniej popada do 10 mm deszczu. Słabiej popada na Podlasiu, Mazurach, wschodzie, północy, południu Mazowsza, Pomorzu Gdańskim- do 5 mm. Najsuszej w rejonie Bieszczad oraz Kutna, Łowicza- tu bez opadów. Nad resztą kraju spadnie od 0,2 do 2 mm deszczu. Na termometrach o świcie od 2 stopni na północy do 3 w centrum i nawet 4-7 stopni na południu kraju.

We wtorek na wybrzeżu, Żuławach, północy Warmii i Mazur, Suwalszczyźnie wiał będzie silny północno wschodni wiatr do 50 km/h. Nad resztą kraju wiatr umiarkowany a w centrum słaby. Po południu od okolic Warszawy, Łodzi po Gniezno, Toruń będzie zupełnie bezwietrznie. Słońce pokaże sie na chwilę głownie w Bieszczadach i na Roztoczu oraz od Górnego Śląska po zachód Łódzkiego, wschód Wielkopolski oraz miejscami na północy i w centrum Lubuskiego.

Deszcz popada głównie na zachodzie Podkarpacia i wschodzie Małopolski oraz w Sudetach i na północy Polski- opady słabe do 1-4 mm.

Napisz komentarz

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x