czwartek, 18 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Wyjątkowa szansa: Odwiedź fabrykę CNH w Austrii!

spot_img

Ciągniki od New Holland już od dawna cieszą się zasłużoną renomą dzięki doskonałej jakości, innowacyjnym rozwiązaniom oraz unikalnym cechom. Teraz firma podnosi poprzeczkę, oferując klientom nie tylko nowoczesne maszyny rolnicze, ale także niezapomniane doświadczenia. W ramach specjalnej oferty klienci otrzymają wyjątkową szansę – osobistą wizytę na linii montażowej w austriackiej fabryce CNH, położonej w malowniczej miejscowości St. Valentin.

Niezapomniana podróż do austriackiej fabryki CNH

W ramach tej wyjątkowej oferty, każdy nabywca ciągnika z serii T7 HD będzie miał szansę na niezapomnianą podróż do austriackiej fabryki CNH, usytuowanej w malowniczej miejscowości St. Valentin. To niepowtarzalna okazja, która wiąże się z osobistą wizytą na linii montażowej, gdzie rodzą się m.in. wyjątkowe maszyny rolnicze marki New Holland.

Ciągniki z serii T7 HD zyskują uznanie dzięki swojej doskonałej jakości, innowacyjnym rozwiązaniom oraz szeregu unikalnych cech. Jednym z najbardziej fascynujących aspektów jest najcichsza kabina dostępna na rynku, osiągając poziom hałasu na poziomie 66dBA. Duża widoczność dla operatora i nowoczesny podłokietnik SideWinder™ Ultra sprawiają, że praca staje się jeszcze bardziej komfortowa i efektywna.

Pakiet Uptime Pack Plus

Ciekawym punktem programu jest również objęcie wszystkich modeli z serii T7 HD pakietem Uptime Pack Plus. Ten kompleksowy pakiet gwarancyjny zapewnia trzyletnią gwarancję lub 2000 motogodzin, szkolenie operatorów, kontrole optymalizacyjne oraz 3-letnią subskrypcję na usługi telematyczne (MyPLM®Connect). To zdecydowany krok w kierunku zwiększenia pewności i satysfakcji klientów.

Fabryka CNH w St. Valentin staje się coraz bardziej strategicznym miejscem produkcji dla flagowych ciągników marki New Holland. Ta wizyta pozwoli klientom lepiej zrozumieć procesy produkcyjne i zaangażowanie marki w tworzenie najwyższej jakości maszyn rolniczych.

Warto zaznaczyć, że oferta obowiązuje w okresie od 1 marca do 30 czerwca 2024 roku. Dla każdego rolnika zainteresowanego zakupem ciągnika z serii T7 HD, to szansa na niezapomnianą podróż i wyjątkowe doświadczenia w sercu austriackich Alp.

źródło: informacja prasowa

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x