piątek, 1 grudnia, 2023
spot_img

Opady tylko przelotne, więcej słońca [POGODA]

Przed nami ostatni front z opadami, przed dużym ociepleniem.

W nocy opady ciągłe pojawią się na całym południu i wschodzie kraju. Tutaj spadnie do  5-12 milimetrów deszczu. Nieco mniej i krócej popada w centrum, do 1-6 milimetrów. Na zachodzie i północy pojawią się przelotne opady deszczu, rzędu 0-5 milimetrów. Temperatura w nocy bardzo wyrównana. +8/+9 stopni na Podlasiu, do +10/+12 stopni na pozostałym obszarze. Wiatr umiarkowany.

W czwartek, w całym kraju pojawiać się będą przelotne opady deszczu. Najwięcej opadów na północy i północnym wschodzie kraju. Tutaj lokalnie spadnie do 2-9 milimetrów deszczu. Na pozostałym obszarze również przelotnie popada, ale już nie wszędzie. Tutaj może punktowo spaść do 5 milimetrów deszczu.

Temperatura również bardzo wyrównana. +10 stopni zanotują Suwałki, +12 stopni na wschodzie i północy kraju, do +13/+16 stopni na południu, zachodzie i w centrum.

Wiatr pozostanie umiarkowany, na północy silny i porywisty, w porywach do 65 km/h.

 

Łukasz Sieligowski

 

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników